1. Ile kosztuje naprawa pompy hydroforowej ?


Zazwyczaj o wiele mniej niż nowa pompa. Naprawa pompy hydroforowej waha się w przedziale od 250zł (np. wymiana łożysk w pompie Omnigena MH1300) do 600/650 zł (np. remont generalny pompy HydroVacuum Grudziądz SK4.02) w zależności od zakresu prac i typu urządzenia. Każda pompa po dostarczeniu do serwisu jest indywidualnie wyceniana po demontażu i określeniu uszkodzeń. naprawy dokonujemy po akceptacji kosztów przez klienta.

1. Ile kosztuje naprawa pompy hydroforowej ?


Zazwyczaj o wiele mniej niż nowa pompa. Naprawa pompy hydroforowej waha się w przedziale od 150zł (np. wymiana łożysk w pompie Omnigena MH1300) do 400zł (np. remont generalny pompy HydroVacuum Grudziądz SK4.02), w zależności od zakresu prac i typu urządzenia. Każda pompa po dostarczeniu do serwisu jest indywidualnie wyceniana po demontażu i określeniu uszkodzeń. Naprawy dokonujemy po akceptacji kosztów przez klienta.

2. Ile kosztuje naprawa pompy ściekowej ?


Wycena pompy następuje po dostarczeniu jej do serwisu i demontażu. Wtedy, w zależności od zakresu koniecznych do wykonania prac, cen zużytych materiałów i zakupu części zamiennych możemy określić koszt naprawy.

2. Ile kosztuje naprawa pompy ściekowej ?


Wycena pompy następuje po dostarczeniu jej do serwisu i demontażu. Wtedy w zależności od zakresu koniecznych do wykonania prac, cen zużytych materiałów i zakupu części zamiennych możemy określić koszt naprawy.

3. Ile kosztuje sprawdzenie pompy hydroforowej ?


Umów się na sprawdzenie pompy - w ciągu 30 minut przeprowadzimy próbę wydajnościową za którą zapłacisz jedynie 60 zł.

4. Jak długo trwa naprawa pompy ?


Termin naprawy możemy określić po demontażu i szczegółowej weryfikacji uszkodzeń, może być to 1-15 dni roboczych (na niektóre części zamienne czeka się jednak 3-5 tygodni)

5. Jaki jest okres gwarancyjny ?


Na wszystkie wykonane usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, a pompy po naszych remontach pracują o wiele, wiele dłużej.

6. Popsuł mi się hydrofor, co robić ?


Wezwać hydraulika (jeżeli jesteś klientem z Łomianek lub okolic Izabelin, Ożarów, Babice, Białołęka skontaktuj się z nami a udostępnimy Ci bazę podwykonawców) lub samodzielnie dostarczyć pompę do serwisu - wycenimy naprawę i poinformujemy Cię o kosztach i terminie naprawy a Ty podejmiesz decyzję.

7. Jak długo trwa przezwojenie silnika ?


Posiadamy na magazynie większość typowych silników do pomp hydroforowych, więc jeśli właśnie popsuła Ci się pompa i nie masz wody w domu - postaramy się pomóc od ręki. Najkrótszy technologiczny termin przezwojenia silnika trwa 2 dni robocze, jeśli jest duża kolejka czas oczekiwania może się wydłużyć do 10 dni roboczych.

8. Jak dostarczyć pompę do serwisu ?


Własnym transportem lub przesyłką kurierską. Skontaktuj się z nami a zamówimy kuriera, który odbierze od Ciebie pompę (koszt przesyłki paletowej do 100kg wynosi 180zł netto).

9. Czy opłaca się naprawiać moją pompę ?


Jeśli nie, pierwsi Ci to powiemy!